Nr 057. FebaPerfumy odpowiednik perfum EROS POUR FEMME - Versace
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nr 057. FebaPerfumy odpowiednik perfum EROS POUR FEMME - Versace

Typ zapachu: orientalne

Nuta głowy:owoc granatu, cytryna sycylijska, bergamotka
Nuta serca:piwonia, jaśmin, kwiat cytryny
Nuta bazy:piżmo, drzewo sandałowe, ambroxan, nuty drzew

  • 104ml
  • 60ml
  • 35ml
12,99 zł (brutto) 10,56 zł (netto)
Brutto

Najdoskonalsze wcielenie siły i uwodzenia.
Pierwotna siła kobiety, wcielona w oszałamiający i zmysłowy zapach. Eksplodujący namiętnością, kiedy Eros spotyka swoją prawdziwą miłość… Zapach siły, indywidualności i uwodzenia.
Przyciąganie, pożądanie, namiętność. Alchemia kuszenia w jasnych i kobiecych nutach.

057

Nasze przesyłki realizujemy za pośrednictwem Kurier48 w oparciu o umowę z :

Linki do śledzenia przesyłek :

 http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Sprawdź status przesyłki w bezpłatnej aplikacji mobilnej Envelo :

 http://www.envelo.pl/pobierz-aplikacje.html

Czas realizacji zamówionego przez Państwa towaru wynosi 1-3 dni roboczych od momentu zakupu. Związane jest to z faktem przygotowywania poszczególnego asortymentu , jego spakowania i wysyłki, która odbywa się za kolejnością zamówień. Czas 3 dni roboczych jest to maksymalny czas w jakim nadajemy przesyłki i tyczy się on głównie okresów zwiększonej sprzedaży, takich jak:

Święta Wielkiej Nocy, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Święto Niepodległości , 1-3 Maja.

Promocyjna darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniu towarów o łącznej wartości min. 250 zł i obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym febaperfumy.pl. Darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie w zamówieniach składanych przez internet, opłaconych przelewem wysłanych Pocztą Polską. Promocyjna darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dostawy są realizowane w dni powszednie od poniedziałku do piątku.

Podczas odbioru przesyłki należy ją dokładnie sprawdzić w obecności dostawcy, czy zamówienie jest kompletne i nieuszkodzone. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek odstępstw należy wyrazić chęć spisania stosownego protokołu, który na Państwa wniosek winien udostępnić dostawca przesyłki. Jest to jedyny dokument na podstawie którego może być rozpatrywana reklamacja. Nie posiadanie tego dokumentu jest jednoznaczne z brakiem możliwości reklamowania przesyłki u przewoźnika.

Zobacz także