Nr 277. FebaPerfumy odpowiednik perfum JOOP! WOW! - Joop
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nr 277. FebaPerfumy odpowiednik perfum JOOP! WOW! - Joop

Typ zapachu: orientalne

Nuta głowy:bergamotka, kardamon, liście fiołka
Nuta serca:wetiweria, geranium, jodła
Nuta bazy:wanilia, kaszmir, fasola tonka

  • 104ml
  • 60ml
  • 35ml
8,99 zł (brutto) 7,31 zł (netto)
Brutto

Mężczyzna używający JOOP! Wow! zawsze kieruje się instynktem, jest wierny swojemu charakterowi, jest oryginalny i autentyczny. Wystarczy jedna kropla tego odurzającego zapachu, by nikt nie mógł mu się oprzeć. Nic dziwnego, że dokądkolwiek wchodzi, wzbudza zachwyt. Ty też możesz się stać tym mężczyzną, dzięki luksusowemu męskiemu zapachowi, który trafił na rynek w 2017 roku.

277

Nasze przesyłki realizujemy za pośrednictwem Kurier48 w oparciu o umowę z :

Linki do śledzenia przesyłek :

 http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Sprawdź status przesyłki w bezpłatnej aplikacji mobilnej Envelo :

 http://www.envelo.pl/pobierz-aplikacje.html

Czas realizacji zamówionego przez Państwa towaru wynosi 1-3 dni roboczych od momentu zakupu. Związane jest to z faktem przygotowywania poszczególnego asortymentu , jego spakowania i wysyłki, która odbywa się za kolejnością zamówień. Czas 3 dni roboczych jest to maksymalny czas w jakim nadajemy przesyłki i tyczy się on głównie okresów zwiększonej sprzedaży, takich jak:

Święta Wielkiej Nocy, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Święto Niepodległości , 1-3 Maja.

Promocyjna darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniu towarów o łącznej wartości min. 250 zł i obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym febaperfumy.pl. Darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie w zamówieniach składanych przez internet, opłaconych przelewem wysłanych Pocztą Polską. Promocyjna darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dostawy są realizowane w dni powszednie od poniedziałku do piątku.

Podczas odbioru przesyłki należy ją dokładnie sprawdzić w obecności dostawcy, czy zamówienie jest kompletne i nieuszkodzone. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek odstępstw należy wyrazić chęć spisania stosownego protokołu, który na Państwa wniosek winien udostępnić dostawca przesyłki. Jest to jedyny dokument na podstawie którego może być rozpatrywana reklamacja. Nie posiadanie tego dokumentu jest jednoznaczne z brakiem możliwości reklamowania przesyłki u przewoźnika.

Zobacz także