Nr 155. FebaPerfumy odpowiednik perfum 5th AVENUE - Elizabeth Arden
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nr 155. FebaPerfumy odpowiednik perfum 5th AVENUE - Elizabeth Arden

Typ zapachu: kwiatowo

Nuta głowy:konwalia, bergamotka, kwiat lipy, lilak, mandarynka, magnolia
Nuta serca:gałka muszkatołowa, tuberoza, ylang-ylang, róża bułgarska, jaśmin, brzoskwinia, fiołek, goździk ogrodowy
Nuta bazy:piżmo, wanilia, irys, bursztyn, goździki, drzewo sandałowe

  • 104ml
  • 60ml
  • 35ml
8,99 zł (brutto) 7,31 zł (netto)
Brutto

Nowoczesny, amerykański zapach, który ma w sobie wszystko z wyrafinowanego przepychu, stylu i energii tętniącej życiem. Klasyczny, wyrafinowany i elitarny zapach ,przeznaczony dla niezależnej kobiety o dynamicznym temperamencie. Wyrazista kwiatowo-owocowa nuta, z delikatnym akcentem orientalnym, przywołuje na myśl luksus, jaki odczuwa się w salonach piękności. Typ zapachu: kwiatowo- orientalny Nuta zapachowa: bez, konwalia, mandarynka, bergamotka, kwiat lipy, fiołek, róża, jaśmin, ylang-ylang, brzoskwinia, irys, gałka muszkatołowa, piżmo, wanilia, amber, drzewo sandałowe.


155

Nasze przesyłki realizujemy za pośrednictwem Kurier48 w oparciu o umowę z :

Linki do śledzenia przesyłek :

 http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Sprawdź status przesyłki w bezpłatnej aplikacji mobilnej Envelo :

 http://www.envelo.pl/pobierz-aplikacje.html

Czas realizacji zamówionego przez Państwa towaru wynosi 1-3 dni roboczych od momentu zakupu. Związane jest to z faktem przygotowywania poszczególnego asortymentu , jego spakowania i wysyłki, która odbywa się za kolejnością zamówień. Czas 3 dni roboczych jest to maksymalny czas w jakim nadajemy przesyłki i tyczy się on głównie okresów zwiększonej sprzedaży, takich jak:

Święta Wielkiej Nocy, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Święto Niepodległości , 1-3 Maja.

Promocyjna darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniu towarów o łącznej wartości min. 250 zł i obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym febaperfumy.pl. Darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie w zamówieniach składanych przez internet, opłaconych przelewem wysłanych Pocztą Polską. Promocyjna darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dostawy są realizowane w dni powszednie od poniedziałku do piątku.

Podczas odbioru przesyłki należy ją dokładnie sprawdzić w obecności dostawcy, czy zamówienie jest kompletne i nieuszkodzone. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek odstępstw należy wyrazić chęć spisania stosownego protokołu, który na Państwa wniosek winien udostępnić dostawca przesyłki. Jest to jedyny dokument na podstawie którego może być rozpatrywana reklamacja. Nie posiadanie tego dokumentu jest jednoznaczne z brakiem możliwości reklamowania przesyłki u przewoźnika.

Zobacz także