Nr 100. FebaPerfumy odpowiednik perfum MIRACLE - Lancome
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nr 100. FebaPerfumy odpowiednik perfum MIRACLE - Lancome

Typ zapachu: kwiatowe

Nuta głowy:liczi, frezjaNuta serca:pieprz, jaśmin, mandarynka, magnolia, imbir
Nuta bazy:piżmo, bursztyn, jaśmin

  • 104ml
  • 60ml
  • 35ml
8,99 zł (brutto) 7,31 zł (netto)
Brutto

Woda perfumowana o klasycznym kobiecym zapachu. Świeże kwiatowe i owocowe nuty połączone z cięższymi korzennymi, tworzą wyważony, uwodzicielski, nie za mocny ale też nie przesadnie delikatny zapach. Dedykowany kobietom pewnym siebie, pragnącym w subtelny ale i zdecydowany sposób podkreślić swoją kobiecość i silny charakter. Piękny, klasycznie kobiecy, a przez to bardzo uwodzicielski. Typ zapachu: kwiatowy Nuta zapachowa: frezja, jaśmin, magnolia, ambra, chińska śliwka.


100

Nasze przesyłki realizujemy za pośrednictwem Kurier48 w oparciu o umowę z :

Linki do śledzenia przesyłek :

 http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Sprawdź status przesyłki w bezpłatnej aplikacji mobilnej Envelo :

 http://www.envelo.pl/pobierz-aplikacje.html

Czas realizacji zamówionego przez Państwa towaru wynosi 1-3 dni roboczych od momentu zakupu. Związane jest to z faktem przygotowywania poszczególnego asortymentu , jego spakowania i wysyłki, która odbywa się za kolejnością zamówień. Czas 3 dni roboczych jest to maksymalny czas w jakim nadajemy przesyłki i tyczy się on głównie okresów zwiększonej sprzedaży, takich jak:

Święta Wielkiej Nocy, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Święto Niepodległości , 1-3 Maja.

Promocyjna darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniu towarów o łącznej wartości min. 250 zł i obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym febaperfumy.pl. Darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie w zamówieniach składanych przez internet, opłaconych przelewem wysłanych Pocztą Polską. Promocyjna darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dostawy są realizowane w dni powszednie od poniedziałku do piątku.

Podczas odbioru przesyłki należy ją dokładnie sprawdzić w obecności dostawcy, czy zamówienie jest kompletne i nieuszkodzone. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek odstępstw należy wyrazić chęć spisania stosownego protokołu, który na Państwa wniosek winien udostępnić dostawca przesyłki. Jest to jedyny dokument na podstawie którego może być rozpatrywana reklamacja. Nie posiadanie tego dokumentu jest jednoznaczne z brakiem możliwości reklamowania przesyłki u przewoźnika.

Zobacz także